FOTO | Vizitorë specialë në Laç, takim i përzemërt pas ndeshjes

0

Laçi mundi dje Flamurtarin, ndërkohë që protagonist në këtë takim ishte edhe mbrojtësi Sebatian Toro. Kiliani ishte autor i asistit të golit të Gjonit dhe normalisht që pas ndeshjes ishte mjaft i lumtur për lojën e bërë dhe fitoren e marrë.

Por një arsye tjetër për t’u lumturuar ishin edhe tifozët specialë që ishin në stadium. Bashkëshortja e tij dhe dy djemtë e tij ndoqën ndeshjen me Flamurtarin dhe pas takimit pati edhe një takim të përzemërt mes tyre.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.