FOTO/ Berisha “hero” në Kosovë, skuadra e Llapit e nderon me mirënjohje

0

Mesfushori kosovar i Lacios, Valon Berisha ka qenë i pranishëm në ambientet e klubit të Llapit, skuadra e vendlindjes së tij. Berisha ka takuar drejtuesit e klubit kosovar, të cilët e kanë nderuar dhe me një çmim mirënjohjeje.

Skuadra e Llapit synon fitimin e titullit kampion në IPKO Superliga dhe në rast se arrijnë te titulli, Berisha beson se kjo do të jetë një arritje shumë e madhe për skuadrën e vendlindjes së tij.

Ai që e ka nderuar me mirënjohje mesfushorin e përfaqësueses së Kosovës ka qenë drejtori ekzekutiv i klubit, Tahir Batatina, i cili falënderoi Berishën për kontributin që ka dhënë për futbollin kosovar.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.