Fjalët e para të Hazard: Po pres me padurim të vesh fanellën e Realit

Eden Hazard është prezantuar sot si lojtar i Real Madridit. Santiago Bernabeu u tejmbush nga tifozët e “Los Blancos”, të gjithë të pranishëm për yllin belg. Hazard foli për herë të parë si lojtar i Real Madridit, ku u shpreh:

“Do të flas në frengjisht, pasi spanjishtja ime do ende shumë punë për t’u përmirësuar. Dua të falënderoj presidentin, familjen time. Po pres me padurim të vesh fanellën e Realit dhe të përfaqësoj skuadrën me të cilën kam ëndërruar gjithmonë të luaj. Dhe një herë tjetër, do të doja t’iu falënderoja të gjithëve: Falëminderit!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online