Fetel ende i shokuar: Çfarë duhet të bëj më tepër? Po na vjedhin hapur!

0

Skandali i ndodhur fundjavën që lamë pas në “Formula 1”, vijon të përflitet me Sebastian Fetel, i cili vazhdon të jetë i tërbuar me atë çfarë ndodhi.

Në një prenoncim të dhënë së fundmi për mediat, piloti gjerman shpërthen duke thënë se po vidhet hapur. Fetel deklaron se nuk di çfarë të bëjë më tepër.

“Nuk kisha ku të shkoja, realisht nuk kisha ku të shkoja. Ku duhet të shkoj? Çfarë duhet të bëj? Më thonë të fokusohem dhe jam i fokusuar, por po na vjedhin!“

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.