Ironi dhe ngacmime, Fanatics ndezin derbin

0

Tifogrupi i njohur në mbështetje të klubit të Tiranës, “Tirona Fanatics”,  ka njoftuar me anë të një postimi në “Facebook” se nuk do të udhëtojnë drejt transfertës së Korçës këtë fundjavë.

Kjo ndodh për shkak të dënimit që ka marrë fusha e Skënderbeut pas incidenteve në ndeshjen hapëse të kampioantit kundër Partizanit.

Ndërkohë “Fanatics”  nuk kanë harruar të “nxehin” tifozët e tyre për ndeshjen më të shumëpritur të kampionatit, derbin e javës së ardhshme ndaj Partizanit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.