El Clasico rinis, Mbapé shkelmon topin e parë

0

Nejmar ishte bomba e merkatos të një vere të çmendur, që po vendos rekorde të papara. 222 milionët e Nejmarit janë të paarritshëm ndoshta, por me siguri këtë muaj një tjetër tërmet do të regjistrohet dhe do ta shkaktojë Kilian Mbapé.

Ylli i ri i Monakos dhe Francës tashmë duket se e ka vendosur: Le10Sport në Francë raporton se 18-vjeçari i ka komunikuar Monakos dëshirën për largim këtë verë.

Edhe për Monakon është momenti i duhur, sepse shitja e Nejmarit fut në valle Barcelonën, ndërsa Reali ka kohë që pret me qetësi. Tani koha mbaroi: Real apo Barça, gara ka nisur dhe Monako fërkon duart, sepse ankandi do të përfundojë me shifra që do të kalojnë ndjeshëm ato të Pol Pogbasë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online