“E pamundura është asgjë!”, Ajaksi mahnit me këtë video

0

Ajaksi luan mbrëmjen e sotme aktin e dytë të gjysmëfinaleve të UEFA Champions League, teksa pret në Amsterdam Totenhemin.

“Harkëtarët” vijnë të favorizuar, pasi kanë triumfuar në ndeshjen e parë në Londër, me shifrat 0-1, ku ishte një gol i Doni Van De Bek që vendosi sfidën. Tashmë, në prag të takimit të kthimit klubi holandez ka publikuar një video mjaft emocionuese.

Pamjet mahnisin, teksa janë shkëputur momentet më të bukura të Ajaksit në Champions. Që nga eliminimi i Realit e deri te ndeshja e fundit ndaj Totenhem. Video mjaft emocionuese dhe motivuese…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.