E kryer | Milani siguron transferimin e yllit brazilian

0

Pas suksesit me ardhjen e Lukas Paketas, Milani ka arritur marrëveshjen për transferimin e një tjetër talenti seleçao. Kuqezinjtë janë pranë mbylljes së transferimit të Leo Duarte. Talenti aktivizohet me Flamengon. Italianët do të paguajnë rreth 11 milionë euro për 23-vjeçarin.

“Globoesporte” raporton se marrëveshja verbale është arritur dhe dy klubet kanë nisur shkëmbimin e dokumenteve për mbylljen e operacionit. Duarte aktivizohet si qendërmbrojtës dhe është titullar i padiskutueshëm për gjigantët brazilian.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online