E bujshme: Raport zero me trajnerin, ylli i PSG drejt largimit

0

Deklaratat e Kilian Mbape javën e shkuar në ceremoninë e çmimeve të futbollit francez, se largimi nga PSG është diçka e mundur, e ka dyzuar shumë ambientin në klubin parizien.

Ende pa u mbyllur çështja Mbape, ditën e sotme “L’Equipe” ka raportuar një tjetër ngjarje të bujshme. Nejmar dhe trajneri Tuhel duket se i kanë ftohur akoma më shumë marrëdhëniet mes njëri-tjetrit.
Sipas prestigjiozes franceze, ylli brazilian dhe Tomas Tuhel nuk janë shquar kurrë për një marrëdhënie të mirë, por kohët e fundit duket se gjithçka ka shkuar në zero. Diçka e tillë i shton akoma më shumë zërat për një largim të mundshëm të Nejmar, i cili duket se nuk është më i lumtur në Paris.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.