Duka lë një derë të hapur për Tramexanin

0

Mbreti vdiq, rroftë mbreti. Tashmë Federata Shqiptare e Futbollit duhet të kthejë faqe dhe të gjejë pasardhësin e De Biazit, mision tepër i ndërlikuar, sepse të gjithë do e krahasojnë trajnerin e ri me italianin.

Presidenti Armand Duka, gjatë konferencës për shtyp ku u zyrtarizua divorci i menjëhershëm me De Biazin, lë hapur rrugën për kthimin e Paolo Tramexanit, i cili është i lirë, pas largimit nga Lugano.

“Trajneri i ri? As e kam menduar fare, mund të jetë shqiptar ose i huaj. Nuk kam ende asnjë plan, as për 4 ndeshjet e mbetura.

“Tramexani, a është një opsion?Nuk i dihet, mund të jetë edhe Paolo një alternativë, sepse e njeh mirë Shqipërinë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online