De Biazi zyrtarizon listën, konfirmohet rikthimi i Kaçes

0

Trajneri i kombëtares shqiptare Xhani De Biazi ka publikuar sot listën e kombëtares shqiptare për dy ndeshjet e radhës, më 4 qershor (ora 19.00) në “Stade Josy Barthel” të Luksemburgut, në miqësore, si dhe një javë më parë, më 11 qershor (20.45), kundër Izraelit në “Sammy Ofer Stadium”, ndeshje kualifikuese për Kupën e Botës.

Lista ka pak risi, kthimi i Ergys Kaçes, siç ishte paralajmëruar prej ditësh në “Sport Ekspres”, ndërkohë që do të mungojë Bekim Balaj për dëmtim. Në kombëtare kthehet pas një mungese të gjatë edhe Ermir Lenjani, që këtë verë duhet absolutisht të gjejë klub të ri.

 

PORTIERË

STRAKOSHA

HOXHA

SHEHI

 

MBROJTËS

ALIJII

AJETI

GJMSHITI

HYSAJ

MAVRAJ

VESELI

 

MESFUSHORË

BASHA M

KACE

MEMUSHAJ

ROSHI

LILA

LENJANI

KUKELI

ABRASHI

 

SULMUES

LLULLAKU

CIKALLESHI

SADIKU

LATIFI

GREZDA

HYKA

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online