Bilia zyrtarizon kalimin te Milani: Zgjedhja ime, falënderoj Lacion

0

Në pritje që Leonardo Bonuçi të mbërrijë në Milano për firmat, Milani mbyll edhe një goditje tjetër të madhe, sepse ka gjetur regjistin për sezonin e ardhshëm.

Mesfushori argjentinas Lukas Bilia është nisur për në Milano, duke u larguar nga vendgrumbullimi i Lacios për fazën përgatitore.

Për mediat, Bilia zyrtarizoi transferimin te Milani: “Falënderoj tifozët dhe Lacion, më kanë trajntuar gjithmonë mirë. Milani është një zgjedhje sportive, arsyeja më përket mua dhe nuk dua ta them. Nuk kam thënë kurrë që tifozët ishin një problem për mua”.

Do të jetë përforcimi i nëntë për Milanin, me Lacion që do të marrë në total 20 milionë euro (17 milionë plus 3 bonus).

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online