Kukësi “peshkon” Ansi Agollin

0

Kukësi ka mësuar sot rivalin e mundshëm në turin e tretë kualifikues në Ligën e Kampioneve, gjithnjë nëse kalon Sherifin e Tiraspolit.

Kampionët e Shqipërisë do të përballen me Karabakun e Ansi Agollit.

Ndeshja e vajtjes do të luhet në Azerbajxhan.

Legia e Armando Sadikut do të përballet në turin e ardhshëm me FC Astanan e Kazakistanit, favorite e madhe për të kaluar turin kundër Spartaks Jurmalas, pas fitores 1-0 jashtë fushe.

Supersfidë ajo mes Nicës dhe Ajaksit, por me interes të madh pritet edhe derbi Partizan i Beogradit-Olimpiakos, nëse serbvt kalojnë një tjetër fqinj, Buduçnostin e Podgoricës.

Ndeshjet e vajtjes do të luhen në 25/26 korrik dhe të kthimit në 1/2 gusht.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online