Bardhi vlen fitoren e parë, Partizani thyen Prishtinën

0

Një gol nga Jurgen Bardhi në fundin e pjesës së parë i ka dhënë fitoren 1-0 Partizanit, në miqësoren e parë për sezonin e ri, kundër Prishtinës.

Sfida u luajt në Laç dhe ishte serioze, mes dy skuadrash që do të marrin pjesë në Europa League.

Një ndeshje e mirë për të kuqtë, që u dukën në formë të mirë fizike dhe treguan se kanë shumë alternativa edhe në stol.

Debutoi edhe sulmuesi i ri afrikan Xhixhiua, i afruar ditët e fundit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online