12 vite bashkëpunim, Siti nderon Xho Hart me idenë origjinale

0

Xho Hart dhe Mançester Siti ndërprenë një bashkëpunim 12-vjeçar këtë verë, ku portieri u transferua te Bërnli për 3 milionë paundë. Portieri ka lënë një trashëgimi të madhe te “qytetarët”, duke qenë gardiani që ka mbrojtur portën në dy nga katër titujt e Premier Ligës në muzeumin e Sitit.

Këto arritje nuk kanë ngelur pa u falenderuar nga drejtuesit e klubit, të cilët i kanë bërë 32-vjeçarit një dhuratë shumë speciale, duke i vënë emrin e tij një fushe stërvitore ne kompleksin gjigant të Sitit “Etihad Campus”.

  Xho Hart dhe Mançester Siti ndërprenë një bashkëpunim 12-vjeçar këtë verë, ku portieri u transferua te Bërnli për 3 milionë paundë. Portieri ka lënë një trashëgimi të madhe te “qytetarët”, duke qenë gardiani që ka mbrojtur portën në dy nga katër titujt e Premier Ligës në muzeumin e Sitit.

Këto arritje nuk kanë ngelur pa u falenderuar nga drejtuesit e klubit, të cilët i kanë bërë 32-vjeçarit një dhuratë shumë speciale, duke i vënë emrin e tij një fushe stërvitore ne kompleksin gjigant të Sitit “Etihad Campus”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.