VIDEO | Komoros i prish debutimin Sedorfit, shihni çfarë feste!

0

Klarens Sedorf debutoi sot në stolin e Kamerunit dhe nisja nuk ka qenë aspak e mirë. Ndeshja kualifikuese për Kupën e Afrikës ndaj Komoros u mbyll në barazim 1-1, një rezultat surprizë, pasi flitet për një ndër kombëtaret me modeste të kontinentit afrikan.

Një dështim për Kamerunin, ndërsa goli i Komoros është një festë futbolli e vërtetë. Aksion i bukur dhe entuziazëm në shkallët e stadiumit. Dolën barazim dhe për ta është sukses, imagjino të fitonin.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.