Browsing Tag

Xhakomo Vrioni

Mihaj pëson frakturë, Panuçi i jep sulmues Shpresave

Enea Mihaj humb ndeshjen me Izraelin, ndërkohë që klubi grek i Panaitolikos do të duhet ta presë disa javë deri në rikuperimin e plotë qendërmbrojtësin. Në ndeshjen me Jordaninë ai u dëmtua në minutat e para dhe FSHF njofton se ka pësuar…

VIDEO | Vrioni i emocionuar: Ndjenjë e papërshkrueshme!

Xhakomo Vrioni debutoi dje me ngjyrat kuqezi. Sulmuesi i Venecias, pasi pranoi ftesën e Shqipërisë U21, pati mundësinë të luante në miqësoren kundër Italisë. Sulmuesi shtatlartë arrit madje edhe të shënonte gol, në një sfidë që ai e…