Browsing Tag

Stefan De Vrij

Spaleti me dhimbje koke, konfirmohen problemet e mbrojtësit

Luçiano Spaleti ka marrë vesh një lajm të keq përpara sfidës kundër Lacios, që zhvillohet të dielën në mbrëmje në “San Siro”. Stefan De Vrij ka probleme muskulore dhe ekzaminimet mjekësore kanë vërtetuar diçka të tillë, duke përcaktuar dhe…