Browsing Tag

raphael guerreiro

PSG arrin akordin, një kampion europe për Tuhel

PSG ka hedhur sytë nga Bundesliga gjermane. Kampionët e Francës po kërkojnë për një anësor të majtë dhe e kanë gjetur te Borusia e Dortmundit. Tomas Tuhel ka kërkuar blerjen e Rafael Guerreiros, 25-vjeçarit francezo-portugez, i cili bën…