Soue: Meritonim fitoren, mëkat!

0

Sulmuesi i Skënderbeut, Ali Soue, shënoi sërish dhe duket se po e shijon golin, pas atij kundër Partizanit javën e shkuar.

“Jam i kënaqur për golin, por më vjen keq që nuk fituam, pasi luajtëm mirë dhe meritonim më shumë se një pikë. Jam shumë i kënaqur për golat në dy ndeshjet e fundit, për mua ishte shumë e rëndësishme që të zhbllokohesha.

“Penalltia e pretenduar? Më vjen keq, mendoj se ishte penallti rasti ndaj meje. Duhet ende ta shoh të regjistruar, por mendoj se ishte faull. Mëkat që nuk fituam.

“Mënyra e lojës, me shumë vrap, më pëlqen shumë, sepse luaj për skuadrën. Ndonjëherë shpenzoj shumë energji, por kjo është loja ime, kam dëshirë të vrapoj e të punoj sa më shumë gjatë ndeshjes. Natyrisht, edhe këto janë detaje mbi të cilat duhet punuar.

“Që kur kam ardhur këtu, kampionati më është dukur shumë i fortë, fizik. Skënderbeu ka një ekip shumë cilësor dhe më pëlqen si po punojmë. Nëse vazhdojmë kështu, do të marrim rezultate shumë të mira”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image