Salihi super, gol dhe kryesues në Austri!

0

Nëse luan në këto nivele, me siguri Skënderbeu do pendohet shpejt që e la të lirë. Hamdi Salihi sapo ka shkuar në Austri, por menjëherë është kthyer në lojtar kyç te Viner Nojshtat, skuadër që pas dy javëve të para kryeson me pikë të plota.

Sot Viner Nojshtat fitoi 4-0 në shtëpi ndaj BW Linzit dhe Salihi shënoi golin e dytë të ndeshjes, në minutën e 33-të.

Me rezultatin të siguruar, në minutën e 74-t Salihi u zëvndësua, duke marrë duartrokitjet e publikut.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image