Roshi: Jo e lehtë, ata vetëm u mbrojtën!

0

Odise Roshi ka shënuar një gol si tipik sulmuesi zone, edhe pse nuk është, teksa duket i kënaqur për atë që ka bërë: “Thanë që ishte e lehtë me Lihtenshtejnin, por s’është kështu. Ata qëndruan mbrapa të gjithë dhe e zhbllokuam. Maqedonia? Do të jetë ndeshje e vështirë dhe do të bëjmë më të mirën tonë. Shpresoj që të marrim pikë”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image