Roshi: Jo e lehtë, ata vetëm u mbrojtën!

0

Odise Roshi ka shënuar një gol si tipik sulmuesi zone, edhe pse nuk është, teksa duket i kënaqur për atë që ka bërë: “Thanë që ishte e lehtë me Lihtenshtejnin, por s’është kështu. Ata qëndruan mbrapa të gjithë dhe e zhbllokuam. Maqedonia? Do të jetë ndeshje e vështirë dhe do të bëjmë më të mirën tonë. Shpresoj që të marrim pikë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online