Levante vendos, vjen momenti i Sadikut

0

Armando Sadiku priti gjatë, por më në fund nesër do të jetë pjesë e ekipit të Levantes, për sfidën kundër Betisit, ndeshje shumë delikate, ku fitorja do të vlente një hap gjigant drejt mbijetesës për debutuesit nga Valencia.

Pas 3 ndeshjesh në tribunë, Sadiku është grumbulluar, pasi trajneri Munjiz nuk ka lënë asnjë lojtar jashtë liste këtë radhë.

Natyrisht, duhet pritur ende për të parë nëse Sadiku do të luajë nga fillimi, por gjasat janë që të qëndrojë në stol dhe të aktivizohet në pjesën e dytë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.