Levante e gjitha në sulm, Sadiku kap formacionin

0

Levante pret Espanjolin sot në mesditë dhe është një ndeshje “për jetë a vdekje”, pasi skuadra nga Valencia ka nevojë urgjente për një fitore.

Për këtë arsye, trajneri i Levantes Munjiz do të hedhë në fushë një formacion shumë sulmues, me dyshen Sadiku-Pacini që nga minuta e parë.

Lëvizje anormale ato të trajnerit spanjoll, sepse Sadiku kalon nga tribuna në formacion e anasjellas çdo javë, duke mos gjetur vazhdimësi, ashtu si Pacini, që e nisi shkëlqyeshëm me golin ndaj Realit, por nuk po luan në formacion.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.