(FOTOT) Kaos në Portugali, ultrasit zbresin në fushë!

0

Rikthehet dhuna në futboll dhe, këtë herë gjithçka ka ndodhur në kategorinë e dytë portugeze, ku në përfundim të ndeshjes Akademika-Familkao, tifozët vendas kanë zbritur në fushë dhe kanë tentuar të godasin me grushte lojtarët kundërshtarë, ndërsa në shënjestër ka qenë edhe arbitri, që akordoi penallti për miqtë, që po humbitnin 1-0 pas pjesës së parë. Një episod dhune që është dënuar edhe nga drejtuesit vendas, teksa priten masa të rrepta. Shikoni fotot…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here