(FOTOT) Kaos në Portugali, ultrasit zbresin në fushë!

0

Rikthehet dhuna në futboll dhe, këtë herë gjithçka ka ndodhur në kategorinë e dytë portugeze, ku në përfundim të ndeshjes Akademika-Familkao, tifozët vendas kanë zbritur në fushë dhe kanë tentuar të godasin me grushte lojtarët kundërshtarë, ndërsa në shënjestër ka qenë edhe arbitri, që akordoi penallti për miqtë, që po humbitnin 1-0 pas pjesës së parë. Një episod dhune që është dënuar edhe nga drejtuesit vendas, teksa priten masa të rrepta. Shikoni fotot…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.