Finalet e sezonit në Shqipëri, publikohen datat

0

Federata Shqiptare e Futbollit ka zyrtarizuar datat dhe oraret e finaleve të fundsezonit në kampionatet shqiptare.

Skënderbeu do të jetë ekipi pritës në finalen e kupës që do të luhet më 27 maj në Elbasan.

Më 16 maj Tirana do të ndeshet me Kastriotin në Elbasan, në finalen e Kategorisë së Parë.

Finalet play-off në Kategorinë e Parë do të zhvillohen paralel më 18 maj, në Durrës e Tiranë.

P

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.