Feronikeli marshon, vendos një autogol në sekondat e fundit

0

Kryesuesit e IPKO Superligës, Feronikeli priti sot skuadrën e Ballkanit, sfidë e vlefshme për javën e 25-të. Edhe pse vendasit shiheshin si favoritë absolutë për të fituar, triumfi erdhi vetëm falë një autogoli të Jasharit në sekondat e fundit të takimit.

Feronikeli rikthehet kështu te fitorja pas barazimit javën e shkuar në transfertë kundër Flamurtarit dhe ngjitet në kuotën e 59 pikëve, pesë pikë më shumë se ndjekësit e Llapit.

IPKO Superliga, java 25

Feronikeli – Ballkani  1-0
Jashari (aut.) 90’

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.