Bogdani provon talentet, dy derbi me Kosovën pas pak ditësh

0

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit U-19, e drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani, do të zhvillojë dy ndeshje miqësore me përfaqësuesen U-19 të Kosovës. Dy përballjet do të zhvillohen në datat 24 dhe 26 maj 2018:

Shqipëri-Kosovë dt. 24.05.2018 ora 17:00 , stadiumi “Elbasan Arena” Elbasan
Shqipëri-Kosovë dt. 26.05.2018 ora 17:00, stadium “Loro Borici” Shkodër

Përfaqësuesja U-19 e Shqipërisë është grumbulluar në kompleksin “Tropikal”, ku dhe po përgatit këto dy përballje miqësore.

Ja lista e futbollistëve te grumbulluar nga Bogdani:

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.