Zyrtarizohet gjithçka, Interi komunikon vendimin për Spaletin

Po përflitej prej kohësh dhe tashmë është zyrtarizuar gjithçka. Me një postim në llogarinë zyrtare në “Twitter”, Interi ka njoftuar se Luçiano Spaleti nuk do të jetë më trajner i ekipit zikaltër.

Diçka e tillë ishte paralajmëruar dhe nga mediat, pasi Antonio Konte është përfolur shumë si trajner i ri i Interit dhe largimi i Spaletit dukej i paevitueshëm. Kështu, italiani largohet pas 2 sezonesh në krye të zikaltërve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online