Zyrtare | Tjetër mesfushor për Laçin, firmos për 3 vite

0

Laçi duket se është përqëndruar në merkato për të sjellë sa më shumë lojtarë shqiptarë. Klubi verior ka lajmëruar ditën e sotme se ka firmosur me Damian Gjinin. 24-vjeçari vjen nga Greqia ku është aktivizuar me Panionios, Kalithea dhe Kisamikos.

Gjini ka firmosur një kontratë relativisht të gjatë. Ai do të veshë fanellën bardhezi për tre vitet e ardhshme. Mesfushori është lojtari i dytë që zbarkon nga Greqia në Laç, pas Flosard Malçit.

 

 

View this post on Instagram

 

Firmos për 3 vitet e ardhshme Damian Gjini i urojmë suksese në karrierë ???????? #paralaci

A post shared by K.F.Laçi Official (@k.f.laci_official) on

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.