Zyrtare, Sidibe prezantohet në Vlorë

0

Ashtu si ishte paralajmëruar në mesditë nga Sport Ekspres, Flamurtari ka siguruar shërbimet e talentit të Besëlidhjes, Lansinet Sidibe.

Mesfushori difensiv, 20 vjeç, ka qenë në Vlorë sot me përfaqësuesit e tij dhe pas bisedimesh të gjata, ka gjetur marrëveshjen dhe ka firmosur.

Klubi vlonjat ka publikuar fotot e firmës, ndërsa tani pritet zyrtarizimi i sulmuesit Seku Kamara, edhe ky zbulim i sezonit të fundit te Besëlidhja.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online