Zyrtare/ Edhe Kamara kuqezi, Flamurtari merr talentet e Besëlidhjes

0

Pas Lansinet Sidibesë, edhe Seku Kamara është zyrtarisht i Flamurtarit.

Talenti 20-vjeçar i Besëlidhjes ka firmosur dhe është prezantuar pasditen e sotme, duke u bërë përforcimi i radhës për kuqezinjtë, që po kompletohen nga dita në ditë.

Kamara i shënoi Flamurtarit në Vlorë për kupë dhe kishte befasuar me nivelin e lojës së tij, duke marrë edhe duartrokitjet e tifozerisë vlonjate.

Sulmues krahu, Kamara mund të bëhet një lojtar i rëndësishëm me pasimet e tij për Bushiç.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online