Zyrtare: Nis festa, rikthehet Danilo Alvesh

0

Ndodh ajo që u tha sot dhe Flamurtari ka bërë një goditje: Danilo Alvesh zyrtarisht është rikthyer te kuqezinjtë dhe do të vijojë të japë kontributin e tij për skuadrën e drejtuar nga Ilir Daja. Një lajm i mirë edhe për trajnerin kryeqytetas, që e kishe në plane.

Me këtë lëvizje me gjasa Flamurtari e ka mbyllur merkaton. Alvesh ka mbyllur marrëveshjen me Afjet Afjonspor në Turqi dhe rikthehet te skuadra vlonjate, ku për dy vite e gjysmë ka luajtur më parë. Pak kohë larg dhe tanimë pritet të mbërrijë në Vlorë.

Zyrtare !Danilo Alvesh perseri Kuqezi.Mire se vjen ne shtepi !

Gepostet von Flamurtari F.C am Freitag, 31. August 2018

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.