Zyrtare: Kamza zgjedh Duron për pankinën

0

Tashmë ka marr formë zyrtare dhe Bledar Devolli do të zëvendësohet në pankinë nga Klodian Duro, i cili në të shkuarën ka drejtuar skuadrën e Kukësit, duke fituar edhe Kupën e Shqipërisë, që ishte trofeu i parë në histori për verilindorët.

“Klubi bën të ditur akordin me trajnerin Klodian Duro. Prezantimi zyrtar do të zhvillohet nesër (e mërkurë) ora 17:00 në ambientet e klubit. KF Kamza”, njofton klubi periferik i kryeqytetit.

Kamza mbeti pa trajneri pas humbjes së pësuar me Teutën. Dy humbjet me Partizanin dhe durrsakët nuk u pritën mirë nga presidenti Naim Qarri, i cili ditën e djeshme është munduar të gjejë një zgjidhje për pankinën. Pati bisedime edhe me Gentian Mezanin, me të cilin nuk u gjet marrëveshja.

Klubi bene te ditur akordin me trajnerin Klodian Duro. Prezantimi zyrtar do te zhvillohet neser (e merkure) ora 17:00 ne ambjentet tona.KF Kamza

Gepostet von FK.Kamza 1936 am Dienstag, 4. September 2018

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.