Akord me Besëlidhjen, Kukësi siguron talentin afrikan

Klubi i Kukësit ka njoftuar arritjen e një marrëveshje me klubin e Besëlidhjes së Lezhës për…

U sulmuan me shkopinj, futbollistët e Besëlidhjes shpjegojnë gjithçka

Omar dhe Isak Kamara, dy futbollistët e Besëlidhjes, u sulmuan dje nga disa të rinj në…

Një muaj mjafton, Flamurtari do të blejë dy afrikanët e afruar nga Besëlidhja

Lansinet Sidibe e Seku Kamara: të dy 20 vjeç, të dy supertalente, që në pak kohë…

Rregulli i të huajve, Duro sakrifikon Kamaranë

Dy ndër lojtarët që kanë shkëlqyer te Flamurtari në fazën përgatitore për sezonin e ri kanë…

Zyrtare/ Edhe Kamara kuqezi, Flamurtari merr talentet e Besëlidhjes

Pas Lansinet Sidibesë, edhe Seku Kamara është zyrtarisht i Flamurtarit. Talenti 20-vjeçar i Besëlidhjes ka firmosur…

Flamurtari merr edhe dy “xhevahirët” e Besëlidhjes

Flamurtari po kompletohet gjithnjë e më shumë dhe tashmë trajneri Shpëtim Duro ka kthyer në realitet…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online