Zyrtare/ Borrielo firmos në kategorinë e tretë spanjolle

Marko Borrielo ka befasuar me lëvizjen e tij të radhës. Ish-sulmuesi i kombëtares italiane ka vendosur që vitet e fundit të karrierës së tij t’i luajë në Spanjë. Por, nuk bëhet fjalë për një ekip të Primera Divizion, madje në Segunda…

Sulmuesi 36-vjeçar sapo është prezantuar nga skuadra UD Ibiza. Klubi i sapo ngjitur në kategorinë e  tretë spanjolle synon kalimin në Segunda dhe Borrielo është përforcimi më i bujshëm për ta. Drejtuesit e ekipit spanjoll besojnë se eksperienca e italianit mund të bëjë diferencën për skuadrën e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online