Zyrtare, Berisha qëndron tek Atalanta

0

Ashtu si pritej, Etrit Berisha do të qëndrojë tek Atalanta.

Sky Sport 24 raporton se klubi bergamask ka vendosur të ushtrojë klauzolën e të drejtës së blerjes së portierit të kombëtares sonë, që ishte në huazim sezonin e fundit nga Lacio.

Sipas marrëveshjes, Lacios i shkojnë 5 milionë euro, që mund të përdoren të gjitha dhe t’i kthehen Atalantës, sepse Lacio kërkon Papu Gomes, i cili vlerësohet mbi 10 milionë euro.

Të hënën Atalanta do të zyrtarizojë kalimin e portierit në mënyrë përfundimtare në Bergamo.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online