Zyrtare | Barça rikthen legjendën holandeze

0

Barcelona duket se ka një strategji të qartë. Katalanasit duan ta lënë klubin në duart e atyre, që dikur i kanë kushtuar karrierën blaugranave. Patrik Klajvert është legjenda e radhës që afrohet në direktivat e klubit spanjoll.

Barcelona ka zyrtarizuar holandezin si drejtorin e ri i akademisë së klubit. Ai do të jetë përgjegjësi i gjithë kupolës drejtuese të “La Masia”. Kjo akademi kohët e fundit ka hasur probleme me menaxhimin e talenteve dhe Klajvert është personi, që i është besuar ristrukturimi i saj.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online