Zbardhen formacionet, gjithçka gati në “Elbasan Arena”

0

Skënderbeu do të kërkojë historinë vetëm pas pak minutash, ku do të sfidojë Dinamon e Zagrebit. Trajneri Ilir Daja i ka besuar të njëjtëve futbollistë që u aktivizuan dhe në ndeshjen e parë, ndërsa në krahun tjetër, për kroatët do të luajnë që nga minuta e parë sulmuesi Sudani dhe mbrojtësi shqiptar Amir Rrahmani.

 

Skënderbeu: Shehi, Vangjeli, Radas, Jashanica, Mici, Osmani, Nimaga, Lilaj, Gavazaj, Latifi, Soue. Trajner: Ilir Daja

Dinamo Zagreb: Livakoviç,Rrahmani, Stojanoviç, Sigali, Lejcaks, Doumbia, Moro, Olmo, Henrikez, Fernandes, Sudani. Trajner: Mario Cvitanoviç

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online