Xhixha, dy gola dhe një model nga… Shkodra

Sulmuesi i Laçit, Redon Xhixha, i cili ka shënuar pa fund me ekipet e moshave, tashmë është pjesë e Superiores dhe sot ka gjetur dy golat e parë të karrierës në Superiore. Sipas tij, goli i dytë ishte i tij: “E shtyva topin në rrjetë, por ishte jashtë vijës fatale. Ishte një fitore e shkëlqyer, falënderoj shokët për ndeshjen e mirë dhe për pasimet. Falënderoj edhe tifozët, të cilët në fakt sot nuk ishin të shumtë, por shpresojmë t’i kthejmë në stadium në të ardhmen.

Për Xhixhën, në hapat e para të karrierës, është pikërisht një shkodran sulmuesi që ka si model: “Preferon Hamdi Salihin, por edhe Robert Levandovskin nga futbolli i huaj”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online