“Vllaznia u shthur”, Astrit Hafizi e ka me trajnerin Brdariç: Sa nervoz, mendova se do përshëndeste arbitrin

1

Astrit Hafizi ka komentuar humbjen e radhës të Vllaznia që ka dështuar ndaj Bylisit në shifrat 1-2. Shkodranët ishin në avantazhin e një goli me Dilaver, por do të përmbyseshin nga ballshiotët. I ftuar në “Supersport”, Hafizi tregon shthurjen e ekipit dhe faktin se trajneri Brdariç u tregua nervoz.

“Vllaznia është shthurur në minutat e fundit. Me dy korne, skuadra u kap e papërgatitur në mbrojtje dhe ishin kundërsulme të frikshme të kundërshtarit. Bradric u shfaq shumë nervoz dhe u pa kur shkoi te arbitri në mesfushë. Unë mendova se do t’i jepte dorën për ta përshëndetur, por nuk ishte kjo arsyeja, kishte pakënaqësi. Këtë herë nuk ia kishte fajin arbitri”, tha Hafizi. /Sport Ekspres/

You might also like
1 Comment
  1. tani says

    Eshte mekat te jepen penallti si ajo kunder Vllaznise . Turp

Your email address will not be published.