Vjen zyrtarizimi, Miliç trajneri i ri i Apolonisë

0

Klubi i Apolonisë ka zyrtarizuar emërimin e trajnerit serb Rade Miliç në krye të bankinës së skuadrës fierake. Tekniku 33-vjeçar ndodhej prej disa javësh në Fier, ku punoi me ekipin në kuadër të një prove.

Fitorja në Kupë ndaj Kukësit me rezultatin 2 – 1, duket se ka vulosur njëherë e mirë të ardhmen e Miliç në krye të stolit të Apolonisë. Përkrah Miliç do të jetë dhe asistenti i tij Stefan Careviç.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.