VIDEO/ Topi del jashtë stadiumit, efikasiteti i Kristiano Ronaldos lë për të dëshiruar nga goditja e dënimit

0

Portugalia luajti ndeshjen miqësore ndaj Israelit që e fitoi në shifrat 4-0. Në listën e lojtarëve nuk ka munguar edhe emri i Kristiano Ronaldos.

Megjithatë video që mori dhënë ishte ekzekutimi i goditjes së këndit nga ylli portugez. Në të shkuarën Ronaldo nuk gabonte nga goditja e dënimit dhe kishte saktësi të madhe, por te Juventusi ka rënë së tepërmi efikasiteti. Këtë herë ylli portugez e përsërit gjuajtjen e gabuar kundër Izraelit me topin që shkon shumë larg portës dhe jashtë stadiumit. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.