Aguero i dhuroi “Range Rover-in” e tij para ikjes, punëtori i stadiumit e nxjerr në shitje

0

Gjesti i Agueros ka bërë jehonë të madhe përpara largimit të tij nga Manchester City. Sulmuesi i njohur i ka dhuruar “Range Rover-in” punëtorit të stadiumit në shenjë vlerësimi dhe falenderimi.

Por ky i fundit e ka nxjerrë në shitje makinën e Agueroa. Vlera shkon në 40.000 paund në njoftimin e nxjerrë në “Ebay”. Sipas bashkëshortes dhe punëtorit të stadiumit, ata e kanë një makinë në shtëpi dhe nuk kanë nevojë për një të dytë, ndërsa 5% e shumës do të shkojë për bamirësi. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.