VIDEO/ Tifozi i Romës përfundon pa ndjenja në tokë nga goditja e holandezit, plas në Tiranë edhe pas finales

0

Tirana nuk është e qetë as pas përfundimit të finales së Conference League. Përplasjet mes dy tifozerive kanë nisur që përpara këtij takimi, kanë vazhduar në tribunat e Air Albania dhe nuk po e njohin përfundimin.

Menjëherë pas mbylljes së ndeshjes, shihet se një tifoz i Romës ka përfunduar pa ndjenja në tokë. Faqa e dedikuar për “Huliganët” tregon se goditja ka mbërritur nga tifozët e Feynord në Tiranë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.