Ka edhe momente të tilla! Policët shqiptarë qetësohen dhe ndihen me fat, tifozët holandez nuk kanë nevojë për siguri

0

Situata te Pedonalja ku po qëndronin tifozët holandez ishte e ndarë në dy panorama të ndryshme. Nëse një grup nuk e kishte pritur mirë humbjen ndaj Romës dhe nisi thyerjen e karrigeve të lokaleve, në anën tjetër situata ishte disi më e qetë.

Madje në një foto shihet se disa tifozë holandez janë dorëzuar dhe nuk kishin se çfarë të bënin më pas humbjes, duke u fotografuar me policët që ndodheshin të ulur për t’u qetësuar pas punës së gjatë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.