VIDEO/ Tension ne Vlorë, arbitrat largohen me polici

0

Pas takimit në Vlorë, gjyqtarët janë larguar me forca të shumta policie. Ai gol i anuluar në fund, por dhe vendimi i komisionit të disiplinës për të dënuar skuadrën e tyre me katër ndeshje pa tifozë i ka irrituar jo pak mbështetësit kuqezi.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online