Video skandali te Manchester City/ Shtrëngoi grushtat dhe festoi golin e ish-ekipit, Kovaçiç harroi se nuk është me Chelsea-n në penalltinë e Brojës

Chelsea arriti të barazojë ndaj Manchester City me shifrat 4-4, në një ndeshje emocionuese ku Armando Broja fitoi penallti në minutën e fundit dhe Palmer shënoi nga pika e bardhë.

Një ditë pas ndeshjes, në rrjetet sociale është shfaqur një video që do të jetë e vështirë që të shpjegohet nga lojtari i Manchester City, Kovaçiç.

Në golin e Palmerit për 4-4, Kovaçiç shtrëngoi grushtat dhe festoi pak golin e ish-klubit të tij.

Kroati tentoi ta fshihte, por videoja nga tribuna tregon qartë gëzimin e tij gjatë golit. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online